Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van egy mtd mini rider ráülős...

Gixxerman kérdése:

Van egy mtd mini rider ráülős fűnyírónk, és olajat köp a légszűrőbe. Ez mitől van, mit lehet csinálni vele?

Figyelt kérdés
Tehát: menet közben éreztem hogy fuldoklik, gázra lehörög. Szétszedtem a légszűrőt, mert persze az szokott eltömődni ezeknél, és akkor csinálja ezt. Hát nagy meglepetésemre olajat találtam benne, és össze taknyosodott a porral, amin persze nem szívott levegőt! Kitakarítottam és 5 percig bírtam vele menni, és újra tele volt takonnyal! mitől lehet ez? meg tudom-e csinálni itthon? vagy csak szerelő? Kép a motorjáról: [link]

2013. okt. 23. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a szivacs légszűrőket olajosan kell összerakni, mert valójában az fogja meg a port (a szivacs meg csak felületet biztosít)?
2013. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez papír légszűrős, és sokkal több olaj van benne mint kellene! Konkrétan folyik benne!
2013. okt. 26. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg gáz van... De a leírásodból nehéz tippelni bármire is.
2013. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!