Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Pár éve lakom városban. Falun...

Jarumasz kérdése:

Pár éve lakom városban. Falun nőttem fel. Unatkozom. Van valakinek ötlete, hogy mit tudnék csinálni? Szétver az unalom. Valami hobbi? De mi? Ami nem drága? És ami jó is.

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 20:27
 1/8 anonim válasza:
jo annak aki nem tud magaval mit keydeni
2013. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem tehetek róla. A kényszer nagy úr.
2013. okt. 23. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerezz barátnőt, vagy járj el kondizni, vegyél egy biciklit vagy menj el dolgozni.
2013. okt. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne viccelj! Ezer dolgot lehet csinálni. Menj el múzeumba, iratkozz be könyvtárba, olvass, gyűjts bélyeget, szalvétát, készíts sógyurmát, stb stb stb.

Hogy lehet a mai világban unatkozni?!

2013. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Csinálj gyufakockát/makettet nem fogsz unatkozni egy ideig.
2013. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most az lesz, már nő sincs, meg van egy félig kész házam(anyáméké) méretarányos. Gyufából. 10 éve nem nyúltam hozzá.
2013. nov. 9. 01:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyi mindent lehet csinálni! Olvass, tanulj, kondizz, (otthon is lehet), menj közösségbe, Ennyire nincs fantáziád? Jaj... Hogy lehet unatkozni? Pár éve laksz már városban, és nem találtál elfoglaltságot? Ne haragudj, de ledöbbentem...
2014. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hogy lehet városban unatkozni?
2017. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!