Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen 230-as sarokcsiszolót...

Milyen 230-as sarokcsiszolót ajánlanátok 15. 000-25. 000 Ft értékben? Nem rendszeres napi vagy ipari használatra.

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Einhell megfelelne erre a célra 2 év garanciával.
2013. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt ajánlanám, vagy esetleg nézz szét a kínálatukban, én már rendeltem tőlük egy ipari gépet, nem lettem átverve a garanciát is ellehet intézni! Ehhez is 2 év garanciát vállal! Valamint megbízható gépek!

2013. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Tudom ajánlani, nagyon jó minőségű sarokcsiszoló. Megérte megvenni, kiválóan lehet vele dolgozni, tartós szerszám. Netes boltot nem tudok ajánlani, én barkácsboltban vettem 20 ezerért, két év garanciával, kofferrel, és 3db 1mm-es fémvágó koronggal.

2013. okt. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Maktec: [link]

Ipari gép és tudom hogy nem ipari használatra kell de az árba belefér és ezzel nem lesz gondod :)

Ha a gyártó oldalán beregisztrálod 3 év garancia van rá.

2013. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!