Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van egy öreg flex-em nem jó...

Van egy öreg flex-em nem jó rajta a fék nem lehet behúzni lapot, hogyan tudnám behúzni meg csinálni ha meglehet?

Figyelt kérdés
motor tökéletes a gomb amit bekel nyomni az nincs kieset hogy hogyan nemtudom
2013. nov. 7. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg van a tengelyen egy kiképzés, hogy villás kulccsal is lehessen rögzíteni a tengelyt! Tehát azt ha megfogod, utána a flex kulccsal meg kilazítod, vagy meghúzod a lapot!
2013. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha teljesen kieset a gomb ,akkor ott is meg tudod akasztani,dugj bele egy kb 4-5 csavart és lassan tekerd a korongot és figyeld mikor akad meg,és tartsd benyomva,majd lazítás. Az előző jót írt,Közvetlen a korong tartó tárcsa alatt van a kulcs helye,ha van .De a korongot befogod a satuba és lelazítod az anyát.
2013. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldotam a dolgot van egy ilyen csavarhúzóm a végét belenyomtam ahol volt a gomb a fék megakat és betudtam húzni a lapot mikor kikel lazitani szintén igy [link]
2013. nov. 8. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!