Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan szereljem fel ezt a...

Hogyan szereljem fel ezt a tükröt? A fürdőben a csempe kb a tükör felénél ér véget, és onnan csak fal van, azaz a felső felétől kb egy 1 centis hézag lenne.

Figyelt kérdés

Szeretnék kérni tippeket! Köszönöm


[link]


2013. nov. 9. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Megméred, mekkora a rés, és vagy gumiból vagy fából vágsz "alátéteket", amik pont olyan vastagok legyenek, mint a hézag. Nálunk így van megoldva. Mást nem tudsz csinálni. Azt tudom még tanácsolni, hogy a tükör és a csempe közé bicikligumi-belsőből vágj egy alátétet, mert ha nem teszel, megtörténhet, hogy amikor húzod meg a facsavart, a tükör elpattan. Már jártam meg.
2013. nov. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ! Akkor komolyabb barkácsolás nélkül nem tudom megúszni? Én eredetileg hungarocell táblára gondoltam a tükör mögé, amin átmenne a csavar bele a falba.

2013. nov. 9. 10:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi lenne, ha felragasztanám? Lehet kapni tekercses és tubusos tükörragasztókat. Csak nem tudom, hogy elbírná e, ha cuccokat pakolnánk a polcra.
2013. nov. 9. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A hungarocell tábla is megfelel, miért ne. A gond azzal, hogy azokat csak bizonyos vastagságban árulják (1,2,3...cm). Ha nálad a rés csak 16 mm, akkor mit csinálsz? Elkezded farigcsálni? Lehet egy éles vágóeszközzel a megfelelő méretre tudod vágni...szóval passz. Én a ragasztást nem javasolom, mert abban nem lehet bízni, bármikor engedhet a ragasztó és több lesz a kár, mint a haszon.
2013. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes a hungarocell, ha több mint egy centi, akkor teszel két centiset alá, és ahogy felcsavarozod azt a rögzítő fémet, majd szépen összenyomja a hungarocellt amennyire kell, és akkor legalább be is feszül rendesen...
2013. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!