Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A mániám valaminek a készítése...

A mániám valaminek a készítése, de nem tudom honnan szerezhetnék alapanyagot. Ötletek?

Figyelt kérdés
Mindig valamit készíteni szeretnék (barkácsolni) de sokszor azért nem tudok, mert nincs hozzá itthon alapanyag. Panelban lakunk, és egyszerűen nem termelődik semmilyen használható hulladék. Amikre sokszor lenne szükségem: fa anyag, hungarocell, karton, fém, még több hungarocell esetleg valami fém. A fémmel nincs gond, mert elugrok a méhtelepre és veszek valamit, de a többit ötletem sincs hogy hol tudnám beszerezni. Főleg a hungarocellt. Nem tudnátok tippeket adni hogy mégis honnan szerezzem be aránylag olcsón?
2013. nov. 9. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint bármilyen hungarocell, az is jó ami a háztartási dolgok (hűtő, mosógép, tv) körül van? Épp a múlt héten dobtam ki fél köbméternyit, de még van... :P
2013. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát esetleg a Praktikerben, Obiban vagy Baumaxban próbálkozz.
2013. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet számítógépen is készíteni dolgokat, pl 3d modellezéssel, én is modellező vagyok, Az a jó, hogy itt bármit el tudsz készíteni, nem vagy korlátozva alapanyagokkal, meg ilyenekkel, meg mivel mostmár kezd elterjedni a 3d nyomtatás, a kész modelleket ki is tudod nyomtatni valahol ahol van 3d nyomtató, vannak akik ezzel foglalkoznak
2013. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát azért a 3D nyomtatás pont hogy behozza azt, hogy korlátozva van, hogy milyen anyaggal dolgozhatsz, mert az leginkább UV-re keményedő műgyanta lehet, amit még talán ki is nyomtatnak neked elérhető áron... persze lehet fémből is 3D nyomtatni, akár acélból is, de annak aztán van ára...

Visszatérve a kérdésre, próbálkozhatsz barkácsáruházaknál "szemetet kérni, csomagolóanyagot, abban is szokott lenni fa, hungarocell...

2013. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kartondobozokat lehet kérni a közértekből, hulladék faanyagot meg lapszabászatokból.
2013. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 L1lla válasza:
Ha budapesti vagy, a lomtalanítások tuti tippek. Mondjuk fémre ne számíts, mert azért a "profik" morcosak. De minden mást simán lehet találni. Időpontok az FKF honlapján!
2017. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!