Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik fúrót vennéd/ melyik...

Melyik fúrót vennéd/ melyik erősebb?

Figyelt kérdés

[link]


vagy

[link]


vagy

[link]


Mind a 3 használt, de a harmadikról csak így tudtam adatokat mutatni.


2013. nov. 10. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Az elő a legerősebb, mert annak a teljesítménye 750w.

Pontosabban ez az erősebb: [link]


Kép alapján elég sokat volt használva , ezért feltétlenül kérdezz rá, hogy a szénkefék, voltak-e cserélve, és ha igen, mennyi ideje.

2013. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a használtakkal vigyázz, mert ha zárlatos a forgórésze, vagy már tekercselték, nem fog sokat bírni, de idővel kukába vághatod, mert úgysem tudják olyanra tekerni mint a gyári, ráadásul drága. úgyszintén a belső fogaskerék kopások is.az utolsón lévő gyorstokmány nem sokat érő, a hiltié ami tuti, vagy az újabbak.

ügyszintén a belső fogaskerék kopások is kérdésesek.

csak működés közben tudod megszaglászni, nem e szikrázik a szénkefe, ami kisebb zárlatokra, barkácsolt, kopott szénkefére utalhat.

inkább keress egy akciósat de újat amin van gari is. egy olcsóbb minőségi barkácsgép is többet ér ezeknél.

ha sima fúró kell fúrásra egy 500W körüli bőven megteszi, ütvefúrónál 750W

[link]

[link]

2013. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle, még a válaszra várok.

Egyébként az első és az utolsó között erőben sok különbség van?

/Ment a +/

2013. nov. 10. 12:03
 4/9 A kérdező kommentje:

És [link]


Erről mit gondolsz?

2013. nov. 10. 12:07
 5/9 anonim ***** válasza:
2 vagyok. nagyon régi. a tokmányt is érdemes megnézni, mert ha kopott, nehéz meghúzni.
2013. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ennyi pénzér én újat linkeltem neked. miért ragaszkodsz a használtakhoz?

a válasz nem garancia amit adnak, de egy darabig jól működhet, aztán jön a hiba.........és kuka.

a teljesítmény nem minden, a nyomaték már az áttételtől is függ. erre nem kapsz választ, de egy újnál megvan adva a max fúrómérethez és anyaghoz tartozó fúrásmélység is.

2013. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az igazat megvallva, nekünk is két Makita fúrónk van, csak szeretnék egy sajátot.

Újat azért nem akartam, mert ennyiért lehet nem kapnék ilyen erős, Makita fúrót.

De ha linkelsz egyet, ami szerinted ebben az árban van, és van olyan jó, mint a Makita dp4700, akkor azt megnézem és mogfontolom.


Köszönöm a segítségeket!

2013. nov. 11. 10:28
 8/9 anonim ***** válasza:

nagy kérdés, hogy mire szeretnéd használni. csak úgy felesleges egy nagyon drága fúrót venni, ha nem is tudod kihasználni.

Nekünk egy MAKITA 6412 van otthoni célra mindenre megfelelt.

van egy hilti a nagyobb munkákhoz, de 5-6 évente ha elővesszük. Amennyiben nagyobb ipari jellegű munkához kell, akkor valóban nézegess tovább, de sztem csak személyesen vedd át, ha jó a tokmány, megpörgetve nem szagosodik.

2013. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a +
2013. nov. 17. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!