Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Autónak ideiglenes garázst...

Autónak ideiglenes garázst miből a legolcsóbb?

Figyelt kérdés
Jövőre lesz lehetőségem garázst építeni az autónak addig viszont szeretnék valamilyen ideiglenes helyet kialakítani. Ezt miből lenne a legolcsóbb. Néhány szál vasat tudok vágni az itthoni hulladék vasakból abból tudok hegeszteni vázat, de valami fedő anyag is kellene rá. Hol lehet olcsón ponvát venni?
2013. nov. 21. 10:40
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


Egy ilyen kibírna rajt fél évet kb?

2013. nov. 21. 10:46
 2/8 anonim ***** válasza:
A ponyva jó ötlet, van kifejezetten autó forműjú is, inkább olyat válassz, mert amit linkeltél, az csak simán téglalap alakú, az nem a legjobb választás szerintem. Nekem a biciklin van ponyva az erkélyen. Autóra való ponyva ügyben a nagyobb autósboltok szerintem tudnak segíteni, legalábbis én ott próbálkoznék.
2013. nov. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem közvetlenül az autóra szeretném tenni a ponyvát. Egyrészt megreked alatta a pára és lehet hogy többet ártok vele mint ha semmi nem lenne rajt, másrészt napi használatban van az autó nem szeretném minden nap ki-be takargatni. Vasból vagy fából csinálnék egy vázat és arra szeretném rakni a ponyvát.
2013. nov. 21. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Vannak ezek a mobil ponyvagarázsok. Elvileg egy mozdulattal felnyithatóak.

[link]

Nézz utána, lehet használtan kifogsz egy olcsóbbat.

2013. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én ideiglenes garázsom ilyen. Nem vasam volt, hanem fa gerendám. Azok vannak letéve a földbe tartóoszlopnak, a földben lévő vége kezelve van. Ezek léccel vannak andrásolva, a teteje keresztbe léc, azon használt hullámpala. Az egész tető lejt hátra. Az oldalát pedig az eleje kivételével befedtem nádszövettel. Jól néz ki, faja lett. Ezt te is megtod csinálni. A gerenda helyett vas tartó, arra a nád. A hullámpala ha nincs használt vehetsz nem vészesen drága. Nekem a nádat kellett vennem csak.
2013. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
alacsony legyen a szerkezet, arra a ponyva, alul kis rés. Ponyva ledrótozva a szerkezethez, oldalt nyitható a kiszállásnak az ajtónál és a beálló része is nyitható legyen. Olcsó.
2013. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hy!

Katonai sátor az tökéletes szerintem!

[link]

2013. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fóliasátor. Veszel pár méter csövet, ráhúzol egy vastag uv álló fóliát, és alátolod a verdát.
2013. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!