Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel csinálhatnám így? (vas)

Mivel csinálhatnám így? (vas)

Figyelt kérdés
Boxertcsinálok van hozzá 10mm vastag vasam elkezdtem már lassan készvan csak ki kell vágni.Milyen anyaggal,festékkel nemtudom mivel lehetne lekenni,lefújni hogy ugyan olyan szép fényes ezüstszínű legyen de ne rozsdáljon?

2013. nov. 26. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel:

[link]

2013. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz utána kicsit, miként működik az elektrolízis, mi kell hozzá stb! Azzal egyenletesen, és vastagon fémmel tudod bevonni, amit akár ki is tudsz polírozni!

Amúgy amit én csináltam régen, azt ki lett edzve és le lett barnítva. Mint egy fegyvernek a csöve, mattos lett de olyan "Old School" kinézetet kapott! :)

2013. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mit tesz az hogy beedzve?Hogy edzetted be? :)
2013. nov. 27. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Azokat a lépéseket nem én, hanem egy cimborám csinálta, de a lényege, hogy vörös,- vagy fehér izzásig felhevítik, majd olajba vagy vízbe merítve hirtelen lehűtik!
2013. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hy!

Keresel egy galvánüzemet és kb 1000ft-ért lekezelig,nikkel bevonattal bevonhatját,vagy ha olcsózol akkor kb 300ft-ért lehorganyozzák ami szintén jó!

De pórszórhatod is de Én inkább nikkeleztetném de elötte polírozd fel mert akkor lesz szép a bevonat ha szép a felület is!

[link]

Ha váckörnyéki vagy akkor adhatok tippet hogy hová vidd!

2013. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!