Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mekkora a leghosszabb méretű...

Mekkora a leghosszabb méretű sniccer penge? Hol kapnék legalább 20 centimétereset?

Figyelt kérdés
Hol kapnék egy pár darab körülbelül 20 centiméteres tördelhető sniccert, pengét? Szigetelésvágó penge is létezik, ez nem tördelgető, az nem lenne baj, csak ilyen vékony ( 0,9 mm ) vastagságú pengére gondoltam. Természetesen rákerestem, de boltot nem találtam, ahol ár is lenne feltüntetve meg egyáltalán. Vagy mihez használnak még hasonlókat, milyen néven kereshetnék?
2013. nov. 27. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak hungarocell és gyapot vágó kések , ezek fix pengések.

itt van pár darab:

[link]

[link]


De hungarocellt jól lehet vágni, gipszkarton fűrésszel is.

Itt van róla is egy link:

[link]


Esetleg vannak még elektromos hungarocell vágók is, ami nem hagy szemetet maga után.

Itt találsz olyat is:

[link]

[link]

2013. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az első ( kés ) megoldás jó lehet, de nekem sima pengéjűre lenne szükségem és fontos, hogy ne legyen vastag a penge.
2013. nov. 27. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!