Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Maktec szerszámgépekkel...

Maktec szerszámgépekkel kapcsolatban mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Otthoni barkácsolásra kellene pár szerszámgép (sarokcsiszoló, dekopír, körfűrész, fúró). Nem ipari felhasználó vagyok, de azért szeretném, ha 10 év múlva is használhatóak lennének.

2013. nov. 28. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A cégnél van néhány, állítólag a Makita olcsósított változata. A srácok meg vannak elégedve velük, pedig ipari célokra használják azokat a fúrógépeket, akkus fúrókat.
2013. nov. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem is jók, nálunk is van; ipari körülményt, bírják.
2013. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy mit akart a Makita ezzel a Maktec szériával, olcsóbbnak gyakorlatilag nem olcsóbb, gyengébbnek viszont gyengébb.



Maga a gyártó rangsorolja gyengébbre a Maktec-et a Makitánál. Hasonló tudású gépek között 3-4 ezer Ft a különbség Maktec és Makita között. Egy 30-40 ezer forintos gépnél nehogy már ezen a 3-4 ezren spórolj. A Makita professzionális szint (bár van nála sokkal jobb).

2013. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért egy maktec és egy makita alap körfűrész között van ám különbség árban (10e Ft, ha csak az akciósakat tekintjük), és nem ipari felhasználó vagyok, csak barkácsoló
2013. nov. 29. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak körül kell nézni, és kifogsz akciósat Maktec árban:


[link]


Azt írtad, hogy 10 év múlva is használni akarod, akkor meg csak ipari minőségben gondolkozz, ami nem ipari minőség az játék.

2013. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!