Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen akkus fúró csavarozót...

Milyen akkus fúró csavarozót vegyek én erre gondoltam szerintetek jó gép vagy milyet?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 29. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

én, személy szerint, már nem vennék, Nikkel-Cadmium akkusat! (de, még Nikkel-Metál Hibrid(-et) sem!)

Csakis, Lithium akkus jöhet szóba.

(a NiCa, és NiMh akkukat, egy év alatt, ha használod ha nem megeszi a fene, és a cseréjük többe kerülne, mint egy olcsóbb készülék!)

2013. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak megerősíteni tudom az első hozzá szólót !

Li-ion akkus gépet csakis ,mert tartós marad az akku,3-4 év után,ha vigyázol rá(Nem kocsiban hagyni télen nyáron minuszokban)


A kapacitása minél nagyobb annál jobb 1.5 Ah-> tól már jónak mondható,de a frankó az 2Ah-től kezdődik.

2013. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szokratesz ***** válasza:
100%

Amennyiben csak hobbi célból használod akkor se vegyél ilyen gépet.

11 Nm. Tudod mire elég? semmire.kb. a 3,5ös csavart behajtja . Egy akkuval mondjuk 15-20 db-ot. Ez csak játék. Nem azt mondom, hogy vegyél rögtön profi kategóriát, de azért valami kis múltja legyen már a cégnek (Skil, B§D, zöld Bosch, Mactec, Hitachi.) HA meg profit akarsz akkor Makita, Metabo, DeWalt, kék Bosch, Milwaukee.

2013. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szokratész kollégának igaza van, nyomatékot kell nézni, és legyen hozzá lehetőleg 2 db akku. Viszont én nem ajánlom sem a Skilt sem a B&D-t. 30 körül Hitachit kapsz, ennél olcsóbbat nem érdemes venni, mert vackok, ha több pénzed van inkább Metabo.
2013. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segicséget , majd körul nézek a praktikerbe
2013. nov. 30. 10:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ha még nem vetted volna meg.

a LIDL-ben Dec. 5-től, 11.-ig lesz akcióban egy megbízható, de alacsony árkategóriájú akkus fúró-csavarozó (PARKSIDE) szinte minden barkácsgépem ilyen, és ajánlom, megbízható strapabíró konstrukciók! (nem mellékesen 3 év gyártói garanciát is vállalnak a termékeikre)

25 nyomatékfokozat, max. 35Nm!

2 seb. fokozat

60 perces automatikus lekapcsolású gyors-töltő!

18V/1,3Ah Li-Ion akkuval!

(ára: 17 ezer HUF)

2013. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. dec. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!