Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen anyaggal lehet felrakni...

Milyen anyaggal lehet felrakni hungarocell szegélyléct a plafonra?

Figyelt kérdés
-A tapéta és a hungarocell kockák fent vannak már, de a szegélyléc leesik. A hungarocellapok ragasztójával probálkozunk, de elvállik a két anyagtól.
2008. júl. 11. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Beken hungarocellapok ragasztójával.

Vár.

Még mindig vár.

Türelmesen vár.

Plafonra felhelyez.

Szegélyléc odatapad :)


Elvileg ez a titka, és működnie is kell. Legalábbis nálunk működött.

2008. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekünk 3 éve lett rakva, mi kis buták sziloplasztal raktuk fel, de úgy megfogta, hogy eszében sincs lejönni.
2008. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziloplaszttal, vagy szegély ragasztóval biztos a siker, de rendesen meg kell kenni, nem csak pöttyözni!

[link]

2008. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szilóval raktam fel, a legolcsóbb - kb 500 Ft - is tökéletes erre a célra. Lehetőleg színtelen, vagy fehér legyen.
2008. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szilóval vigyázz, ha mellé kinyomódik, nem fogja a festék!

Festhető akril tömítő! Ezzel, ami kinyomódik, vizes szivaccsal frissen elhúzod, ezzel a fal és a léc közti hézagot kitömíted és gyönyörűen festhető! Én anno próbáltam több féle ragasztót, pl. a méregdrága henkel nem ért egy kalap sz*rt sem. Ez az akril vált be, és ami nagyon meglepő, egyszer a CORA-ban vettem valami kisvödrös styropor ragasztót, asszem PROBY névre hallgatott és piszok jó volt!

2008. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Siloplast,vagy termopól ragasztó,ha nagyobb felületre akarsz ragasztani.De ha tartósan akarsz nagyobb teherbírásut akkor flexibilis csemperagasztó is tökéletes
2008. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megoldottuk!
2008. aug. 18. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!