Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Élmaróval hogy tudom megoldani...

Élmaróval hogy tudom megoldani a marást, ha nem a munkadarab szélén szeretnék marni?

Figyelt kérdés
Egy luc tábla közepébe szeretnék 3-5 mm mély, nem egyenes vonalú mintát marni. Előfúrás után belehelyezve a szerszámot el tudok indulni? Vagy élmaró az élmaró és csak az anyag széleinek megmunkálására való?

2013. dec. 2. 12:54
 1/2 dirtboy ***** válasza:

van olyan marókés amivel lehet ilyet csinálni de ahhoz minimum vezető sablonok kellenek mert csak úgy kézben fogva a gép össze vissza fog menni.

nekem az éjjeliszekrény ajtóm lett így marva de cnc gépen csináltattam,úgy a frankó.

2013. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tóth Roland Henrik válasza:
Az élmaró talpára kell rögzíteni egy min 7mm vastag plexi lemezt,amelyre két fogantyút is felrögzítünk amellyel vezetünk.Így aztán szabályosan rajzolhatunk az anyagba a megfelelő cnc marófejjel.Lásd egy hasonló megoldást a YOU TUBE-on NEWSLETTERS néven ;)
2016. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!