Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit szóltok ehhez a bloghoz?...

Mit szóltok ehhez a bloghoz? Www.Pinterestfail.com

Figyelt kérdés

[link]

Számomra az első 1-2 oldal még szórakoztató, de ha belegondoloko, hogy ez a szerencsétlen nő, hány jó dolgot cseszett el mert fakezű akkor inkább dühít. És nem esik le neki hogy ő ügyetlen, mindenért a pinterest a hibás, és nem is lehet megvalósítani ezeket az ötleteket. Holott nem egyet már én is megcsináltam. A sütős dolgairól meg ne is beszéljünk. Egyszerűen nem tud sütni és kész. De ezért miért az a hibás akinek sikerül?


2013. dec. 3. 13:26
 1/2 anonim válasza:

Ugyan, ne legyél már naív. Direkt rontja el a dolgokat, pl 9 gag-ra is szoktak tenni hasonlókat és aláírják, hogy nailed it.


[link]


Ez mondhatni már egy meme, és szerintem a többség direkt csinálja.

2013. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem kamu oldal. A csaj legalább 3 blogot visz, sok mindent készít, csinál, de van, ami nem jön össze, erről indította a fail blogot.

Ez pedig a fő blogja, szerintem nagyon szimpi, dinamikus egyéniség.:

[link]

2013. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!