Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a textil ceys textilragasztót?

Figyelt kérdés
Hiába teszem rá a ragasztót, sehogy sem akar összeragadni a két anyag! Itt a kép a ragasztóról: [link]

2013. dec. 5. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a tapasztalatom, töméntelen mennyiséget nyomhatsz rá, de mind beszívja és az anyagán belül szárad, keményedik meg, a kötési ereje szinte nulla, kb. mintha mézzel ragasztottam volna össze. És mivel mosható, kiszedni sem fogod tudni utána semmivel. A legjobb esetben is minimális erőfeszítéssel szét lehet választani a darabokat. Erőnek kitett területek összeragasztásához, és varrást kiváltani teljesen alkalmatlan, még ha így is hirdetik. Ráadásul állításuk szerint átlátszóra szárad, igen olyan vizes átlátszóra, örökre úgy fog kinézni, mintha olajfoltos lenne.


Szóval jól megjártam, soha többé nem veszek ilyen hülyeséget.


Csak a varrás!

2020. febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!