Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Régi széket (a szocreál...

Régi széket (a szocreál típusú habszivacs+műbőr támla és ülőke) hogy érdemes felújítani?

Figyelt kérdés
Valami új huzatot szeretnék rá, a régi nem sérült, nem kell leszedni, viszont baromi ronda és baromi hideg, főleg így télen. Olyat szeretnék rá, ami tartós, esztétikus, vidám és főleg meleg. Gondolom valami szövet kellene rá, de absz hozzá nem értő vagyok. Tipp?

2013. dec. 9. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Kiválasztasz egy neked tetsző bútorszövetet, felhívsz egy kárpitost, megnézi a fotelt, megmondja, mennyi anyagot vegyél, aztán odaadod neki fotellal együtt, ő megcsinálja és visszahozza. Nem tudom, mekkora fotel, én két támlás széket húzattam így át, és anyaggal együtt kijött a kettő összesen 6 ezerből.

[link]

Ez mondjuk a drágább kategória, de itt nagyon szép szövetek vannak. Érdemes először a helyi boltokban körülnézni.

2013. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippet! Nem is tudtam, h van olyan külön, h bútorszövet. (Butapasi :) De én akarom megcsinálni. Rámtört a barkácsolhatnék. Szakemberhez elvinni túl könnyű lenne. :)
2013. dec. 10. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!