Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A mennyezet és a gipszkarton...

Wr6golf kérdése:

A mennyezet és a gipszkarton közé valahogy bejutott egy egér Valahol bejön hisz nem lenne ott, végső elkeseredésemben fűstőlőszerűséggel megnézném hol van a lyuk ahol bejön, tudnátok valami fűstőlőt ajánlani ami nem csinál lakástűzet?

Figyelt kérdés

#lakás #egér #gipszkarton #padlás otthon
2013. dec. 10. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel repülni nem tud, de tökéletesen mászik a falon, a padlás födémjét nézném meg, ami ezek szerint nem beton.


Gyerekkoromban az ajtó tok alól ki akartam füstölni az egereket motorbenzinnen. Amikor kinyitottam az ajtót elaludt a tűz, amikor becsuktam, feléledt. Egyszer becsukott állapotban sem lobbant fel, így otthagytam. Éjjel egy sugallatra kimentem a kisházhoz, ahol a tok 50 centi magasan parázslott...

2013. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 menta34 ***** válasza:
Egy egér ragaccsal jobban jársz :)
2013. dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen az van most is de meg előzni szeretném hogy be jőjőn igy a lyukat kellene meg találnom
2013. dec. 12. 05:08
 4/6 Bálint Istvan52 ***** válasza:

Szia! én családi házban lakom, viszonylag közel a mezőgazdaságilag művelt területhez - minden tél előtt a mezei pockok / a házi egerek sokkal okosabb, kissé dundibb rokonai /elindulnak téli meleg lakhelyet keresni.Sajnos nem lehet meggátolni a behatolásukat, mert ha találsz egy helyet és betömöd, csinálnak akárhány másikat !az egyetlen jól bevált módszer az előre, időben kitett kis méregkupacok

vagy a kis piros méregtasakok, hogy ne tudjanak nálad otthon szaporodni, mert akkor kezdődik az igazi gond!

De soha nem késő - sok sikert ! üdv bi.

2013. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bálint köszi a választ tele szórtam a padlásom méreggel
2013. dec. 21. 04:49
 6/6 anonim válasza:
Molotov koktél lesz a megoldás azzal tuti megtalálod :DDDD
2014. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!