Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol találok pontosan 20mm-es...

Hol találok pontosan 20mm-es acélrudat? Olyan kell ami tényleg kerek, nem csak nagyjából 20 mm.

Figyelt kérdés

[link]


Ehhez kellene, a sima köracél néha nem is kör alakú :D legalábbis nem értek hozzá, nem tudom milyet vegyek. Olcsón kellene.


A rozsdamentes köracél talán jó?


2013. dec. 13. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Keres egy esztergályost az esztergál neked tömör acélból pont 20mm-eset.

A 3/4-es acélcső(víz-fütés) külső mérete mintha 20mm lenne. de már nem emlékszem biztosan.

Kérdezz rá egy vizes boltban.

2013. dec. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az előző írta, szerintem is az esztergályos a jó megoldás, olyan anyagminőségből csinálja amilyet kérsz, na meg jó méretre. Sokszor a "gyári" köracéloknál még ha 20mm-nek is van megadva, az teljes hosszon századokkal is eltérhet, nem tudom ez a része mennyire számít neked.
2013. dec. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esztergályos piha, jól lehúz a francba. Amire neked van szükséged, az hidegen húzott köracél. A gyártási tűrése h9-es tehát a méretpontossága és az alaktűrése borítékolható.
2013. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem írtam, hogy legalább 5 méter kéne belőle, ezért olcsón kellene.
2013. dec. 13. 14:56
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez sima ___húzott köracél___?

csak 18mm-set találok a Bpi vaskerekben.

2013. dec. 13. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!