Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ebay-es kínai led reflektorok...

Ebay-es kínai led reflektorok mennyire jók?

Figyelt kérdés
Látszólag nincs különbség (fénykép alapján) az ebayes és az itthon kaphatók között. Minőségben mennyire jók? Elsősorban a tartóssága fontos nem kell hogy nagyon természetes fénye legyen.
2013. dec. 16. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

hatalmas kérdés. egyszer olcsóbb kint általában, mert adó...stb miatt. másodszor, a minőséget befolyásolja a gyártás. megfelelő hűtés a LED-nek, megfelelő minőségű elektronika,technológia(fényerő csökkenés 1-2 év alatt).

Próbáld ki.

2013. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Tavaly ősszel raktunk fel 1 pékség reklám tábláját megvilágítani egy 10W-os ledes refit. Naponta kb 4-6 órát világított, de már leadta a rendszámot. Kínai gyártmány volt.

Villszer.

2013. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mitől ilyen rövid életűek a kínai refik? Egyszerűen rossz minőségűek vagy csak alulméretezik a hűtést?
2013. dec. 16. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt ki kell fogni!

Mindenki itt fikázza a kínaiakat,nos ha bemész a boltba ahol a ledes cuccokat veszed azok is kínából hozzák.Ezeknél a refiknél csak az a baj hogy nem tudod kipróbálni,nincs viszonyítási alapod sem meg nekem sem :) szóval félig meddig zsákbamacska.

Én itthon ha olcsó és jó ledes égőt akarok venni akkor a leddiszkont.hu oldalon árulnak olyat ami külömböző foglalatokba van beleépítve és vannak boltjaik is ahol kitudod próbálni,tehát ha van refid akkor vehetsz bele csak égőt is.Mivel a kínai cuccok nagyon olcsók,így szerintem megéri a kockázatot.HAver is rendelt kínai cuccot angliából ingyenes postával.hadne mondjam hogy minöségi cucc és jóval olcsóbb.Nekem itthon vásároltam prc hegesztőt(kínából)és azt kell hogy mondjam hogy lehet hogy ezek nagyon tudnak koppintani,és lehet hogy egykét dologban meglátszik hogy teszkós ,de ez sokkal jobb mint a kategóriatársai ,sokkal jobb mint amit a nagy áruházakban megveszel(pl einhel).

Még valami ledes égőknél figyel a lumenekre ,minél több annál jobb és a hideg fehér erősebben világít.

2013. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak 1 pici adalék még, dizájnolva lett 1 elég menő étterem,oda 300m led szalagot szereltünk fel. Persze Kínait mert a tulaj szerint jó és olcsó volt:)) A teljesen egyforma csomagolás ellenére sem passzoltak a színek,főleg amikor keverni kellett őket. Több mint felét lebontottuk,szinte össze legóztuk hogy valami pofája legyen a világító testeknek.
2013. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!