Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vettem egy "csináld magad"...

Vettem egy "csináld magad" telecaster gitárt. Szeretnék kék sunburnt festést rá. MIlyen festékkel lehetne lefesteni ill ha egy ezzel foglalkozó gitárépítő embernél festetném le az mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
A kérdés újra röviden Házilag Milyen pácot ill festéket ajánlanátok ill ha egy mesternél festetném le akkor mennyire számíthatnék??
2013. dec. 26. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez mesterfüggő,meg az is függő hogy mit akarsz vele csinálni.

Nos mivel fát akarsz festeni,így ha jól emlékszel lenolajjal kell lekezelned vagy várnod 24 órát legalább.

Nos valami színnel akarod lefesteni?Nos lehet kapni fehér színű alapozót fára,lehet kapni sprayben is én sprayben egyenletesebben lehet szórni minden ha ráérzel egy picit(kipróbálod egy tesztdarabon)

Én nem tagadom nekem egy gitárnál a politúrozás jutna eszembe,ez sokkal jobb és szebb mintha lakkoznád csak sok meló van vele,és időigényes de nagyon szépen nézne ki vele.

2013. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!