Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen ez a lakatfogó?

Milyen ez a lakatfogó?

Figyelt kérdés

[link]

Nem kell valami profi cucc, csak tájékoztató mérésekre használnám. Autószereléshez kellene, tehát fontos, hogy tudjon DC áramot is mérni.

Árban ennyit nem sajnálok rá.

Van ennél jobb esetleg hasonló árban, amit érdemes megvenni?

Köszönöm.


2014. jan. 21. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én két-három ezerért szoktam venni.Ha rátaposok elejtem vagy bármi akkor nem "fáj" annyira.Azzal mérek elemek kapacitását az aksit vagy éppen egy izzót hogy jó vagy rossz?Meg ezer dologra jó.De ennyit nem adnák érte az ilyen t azok használnak akik mindennap evvel élnek.
2014. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem azok használják, akik mindennap ezzel élnek, ez az árkategória inkább a nemkezdő hobbistákat célozza meg. Tájékoztató bőven mérésekre megfelel, gyakorlatilag ez a legolcsóbb itthon kapható Dc-s lakatfogó
2014. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor linkeljetek légyszi DC ÁRAMERŐSSÉG(!) mérésére alkalmas lakatfogót, ami olcsóbb!

Mert én ezt találtam legolcsóbban.

2014. jan. 21. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezen a linken közel 20.000Ft-nél kezdődik, ami DC áramot is mér... :(

Ez meg mégis csak a fele!

2014. jan. 21. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Írtam, hogy ez a legolcsóbb itthon kapható DC-s műszer, erre azt írod, hogy írjak olcsóbbat? :D Ez pontosan arra való amihez Neked kell. Ennyiért egy egész pontos készüléket kapsz, tehát még túl is teljesíti az elvárásaid. Ha van is olcsóbb DC-s, akkor érdemes belekalkulálni, hogy az már lakatfogós saccométer.
2014. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
amire neked kell, arra tökéletesen megfelel.
2014. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

90%-os! Amit írtam, nem neked szólt!

Köszönöm a válaszod, én is erre jutottam, hogy ennél olcsóbb nem nagyon van. Legfeljebb a kínai piacon. Azt meg hanyagolnám...

Amit az 51%-os írt, továbbra sem tudom értelmezni. 2-3eFt-ért én még nem láttam egyenáramú lakatfogót. Amit linkelt, azon sincs ilyen.

2014. jan. 22. 09:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor elnézést kérek :)


Lényeg a lényeg, bőven megfelel a feladatra. Nyilván nem egy Fluke, de nem is kerül 50-60 eFt-ba.

2014. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!