Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van valakinek levendula...

Van valakinek levendula virághoz kötésmintája?

Figyelt kérdés

Esküvőre szeretnék köszönőajándéknak levendulacsokrot adni. Interneten nincs fent a minta. :( Ez az a csokor:


[link]



2014. jan. 27. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

szerintem ez inkább horgolás...

mellesleg én akkor már szárított levendulából készült csokrot adnék, azt legalább használni is tudják, nem csak kacat

2014. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Kikerem magunknak a horgolt virag nem kacat!!

A ravelry.com on megtalalod a mintat. Regisztralni kell. Aztan lavender kersesre megtalalod

2014. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Ez a csokor horgolással készül, és nagyon giccses. A kukában fog kikötni, ha egyáltalán elviszik a vendégek.De miért kell egyáltalán köszönő ajándék? A vacsora nem elég köszönet?
2014. jan. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget # 2 kommentelőnek. :)


Szerintem sem kacat, sajnálom, hogy nem látod a szépségét kedves # 1es. Ha ez kacat, akkor a szárított levendula egy marék kóró.


Mi a giccs benne, hogy egyáltalán kitalálták? Nem tudom neked milyen rokoni, baráti köröd van, de nálunk értékelni szokták az ajándékokat, és eszük ágában sem lenne kidobni vagy otthagyni... ahoz pofa kell. Ez esetben a vacsora sok is... elég köszönet, hogy egy levegőt szívhatnak a vendégek az ifjú párral.

2014. jan. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!