Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Pálinkafőző söröshordóból....

Pálinkafőző söröshordóból. Kavaró? . Szendvics~alj? . Dupla fenék olajjal?

Figyelt kérdés
Melyik,és miért?
2014. febr. 3. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Dupla fenék vízzel. Szomszéd olajjal csinálta túltöltötte kifröccsent leégett a ház. Mi az a szendvics alj? Miért jó az olaj víz helyett? Kavarósat még nem láttam a duplafalú egyszerűbb szerintem. Nem baj hogy én is kérdezek?
2014. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A mi szomszédunknak olajjal van, és semmi baj nincs vele. SŐT!


Nem ég le benne a cucc, és fel sem forr mint a víz!


Mindenképpen dupla fenék, vagy esetleg dupla fal!

A kavaró szerintem felesleges.

A Szendvics aljat nem ismerem!

2014. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha teheted, akkor duplafalút csinálj és olajjal töltsd föl. Én megcsináltam az enyémet, zárt rendszerűre, biztonsági szeleppel és pálmaolajjal használom. Azóta nincs odakozmálás és egy slaggal is kitudom mosni 2 perc alatt. Az üst oldalán a palást háromnegyedig ér és kb. 1 cm hézag van köztük. Az olaj akár 120-130 fokra is fölmelegszik benne és szép egyenletesen fűti az anyagot körbe. Ezzel a módszerrel a habzás is minimálisra csökkent és szinte nulláig le lehet főzni a cefrét.
2014. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt akarom lekoppintani:

[link]

Már szinte minden meg van,ócskavas telepen láttam pár olajradiátort,egyezkedek a telepessel,és ki akarom szedni belőlük az olajat.

2014. febr. 3. 18:40
 5/6 A kérdező kommentje:
A szendvics alj az,mint a fazekak,lábosok alja,több rétegű.
2014. febr. 3. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes a radiátorokkal foglalkozni. Bemész egy metróba és veszel egy 5 literes pálmaolajat (fritőz olajnak is hívják) és annyi. Jóval magasabb hőmérsékletet bír mint a sima napraforgó olaj, nem romlik meg és mégis csak egy élelmiszer ipari anyagról van szó nem egy ipariról. Mondjuk, ha egy repedés miatt belekerülne a cefrébe.
2014. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!