Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan/mivel feszítsem szét a...

Hogyan/mivel feszítsem szét a rugót?

Figyelt kérdés
Padlásfeljáró rugója, ami "fenntartja"...a rugót tartó csavar kijött a helyéről, eltört, azt kicseréltem,most viszont nem tudom a rugót annyira szétfeszíteni, széthúzni, hogy be tudjam akasztani a helyére, van erre valami szerszám??Mert nagyon nagy erő kéne hozzá...
2009. dec. 9. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Talán ha be lenne csukva és te a padlásról próbálnád meg vissza akasztani a rugót, esetleg sikerülne.
2009. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jajj na ne mondd...azért ennyire már ne nézzük egymást hülyének...képzeld! úgy is lehetetlenség kifeszíteni!!még ha ezt olyan nehéz is elhinni...bírom az ilyen "okos" hozzászólásokat :-) Ha nem tudsz segíteni, akkor inkább ne szólalj meg :-)
2009. dec. 9. 19:19
 3/9 anonim válasza:
hááát, rugó összehúzó tuti van, de széthúzó... én is sokat szenvedtem vele, mire sikerült beakasztanom a padlásfeljáró rugóját, mert odébb kellett fúrni a gyári helyéről (kiszakadt)
2009. dec. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg csomag lekötő hevederrel a racsnissal több száz kilót lehet húzni.Igaz hogy ügyeskedni kell,a rugó szembe karikát vagy drót hurkot kell akasztani hogy a rugószemet a csavarra tudd akasztani,mert különben a heveder akadályozza a helyre rakást.
2009. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Te biztosan egy agyon érettségizett okostojás vagy , akkor old meg egyedül. Az ilyen minek kér véleményt?!
2009. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Merthát azért próbáltam meg felvázolni ezt a lehetőséget,mivel ezt nem tanítják az egyetemen, de tudod lenyitott állapotban feszül a rúgó, ha nem feszülne nem is húzná vissza az ajtót, én így gondolom, de mivel te ideges embernek tűnsz, remek feszültséoldó lesz neked ez a rugó visszaakasztás. :)
2009. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég...látom itt többen nem hiszik el, hogy az volt az első, hogy felcsukott állapotban próbáltam. Talán ha az első hozzászóló nem ilyen cinikus hangon válaszolt volna, akkor én se írtam volna olyan választ amilyet írtam...itt egyetlen ember adott értékelhető választ, a többi használhatatlan...úgyhogy neki köszi :-)
2009. dec. 15. 08:41
 8/9 anonim ***** válasza:
"Cinikus hangon"? Nagyon spéci géped lehet ha felolvassa neked az én hangomon a szöveget, ráadásul a megfelelő hangnemben. Próbáld legközelebb mások válaszát többféle hanglejtésben elolvasni okoska
2009. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj, de a válaszodat nem lehet más "hangnemben" olvasni, bocsi hogy nem tettem idézőjelet, okoska!Feltettem egy kérdést, és olyan választ írtál, ami magától értetődött volna, de ha ilyen egyszerű lett volna a megoldás,akkor nem kérdezem itt meg. Sajnos itt sokan hülyének nézik a másikat, ahogy te is...ennyi
2009. dec. 18. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!