Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vettem egy Straus márkájú...

Gábor_90 kérdése:

Vettem egy Straus márkájú láncfűrészt. Valamiért akad a lendkerék/hűtőlapát nem tudom melyik a szakszerű kifejezés. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha belefér a 3 napba,vidd vissza cserére .
2014. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van,Én nagyon elégedett vagyok vele mert a 12ezer ft-os árát már rég kidolgoztam. Baloldalon akad a hűtőlapát a behúzónál? Vagy jobb oldalt akad valami a kuplungnál? Valamit produkál is hogy akad vagy csak ezt így észrevetted?
2014. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha belefér a 3 napba vidd vissza és kérd vissza az árát,menekülj még nem késő.Vegyél fűrészt.A te kérdéseddel hasonlókkal van tele a Gyakorikérdések.hu. Miért nem működik a Güde,mi lehet a baja a Strauss-nak,mért nem hegeszt az Einhell.Azért mert szellemi csökevények megveszik és így van rá kereslet.Én se vagyok gazdag,de minden cuccom márkás,ha nincs rá pénzem akkor gyűjtök rá,de akkor se veszek szart.

Az én fűrészem meg 15 éves és még mindig nem akad,akkor az hányszor hozta vissza az árát?

2014. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

# 3/3

Hülyeségeket írsz,mert olyanról írsz amit nem is ismersz,nem volt neked....

Jó azt aláírom ha egy sthilt veszel az sokkal jobb minőség,tovább kitart.

De számolgassunk is egy kicsit.

Én az Én eredeti kínai gépemet 12-ért vettem gari meg pappírok nélkül(lehet venni 8 ezerért is a piacon),nos Én ezt nem erdőírtásra használom,viszont használom hogy legyen sok tüzelő.És Én vigyázok rá,jó olajjal használom,rendesen karban tartom,így nagyon olcsón van egy megfelelő eszközöm ami a célnak eleget tesz ,igaz sokkal nehezebb mint egy sthil de nem vagyok pi csa hogy ilyeneken fent akadjak mert elbírom...

2014. febr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szóval Én 12-ért vettem a gépet,te veszel 160-ért egy jó sthilt.Nos akinek nincs pénze sthilre az úgy sem fog gyűjteni rá...Gondolj bele,ha nekem valami tönkremegy akkor veszek még egyet 12-ért és kész és ha már van egy alkatrésznek való gépem akkor már alkatrészben sem lesz hiányom és ez egy jó darabig jó is meg elég is.

Szóval ne fikázd azokat akik ezeket veszik!

2014. febr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A bal oldalon a behúzonál akad.be sem tudom rántani.igazábol nekem nem volt problémám ezekkel a gépekkel van egy hasonló az 3 éve megvan.csak ilyen problémával még nem találkoztam,piacon vettem én is..nem tudom mit szedjek szét rajta.vagy hol keresem a hibát.
2014. febr. 18. 11:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Esetleg tudni hogy működött mikor leállt?

Szerintem is jó gépek ezek,ennél van sokkal rosszabb minőség is.

2014. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sok mindenre juttotam,felhívtam a srácot akitől a fűrészt vettem a piacon.ő elvitte szervizbe azt mondta hogy elcsavarodott a tengely.így ad egy másikat.
2014. febr. 21. 16:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Elcsavarodott a főtengely? Még új korában? Gratulálok. Biztosan svédacélból gyártották.Vegyetek belőle minél többet,lehetőleg rögtön hármat hogy a másik kettővel tudj dolgozni még a harmadikat javítják.Ha én traktorral,pótkocsival kivonulok az istenhátamögé az erdőbe gyéríteni,és bármi lenne a fűrészemmel,vagy nem indulna,nemtom szétverném-e a legközelebbi akácfán.Amúgy kisebb Stihl vagy Husq kapható 60-80-ért is.
2014. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Te traktoros!Neked van pénzed sthilre traktorra,Te ne magyarázd meg hogy mit vegyünk,mert úgy is azt veszünk amire van pénzünk.De te ezt nem értheted a jelek szerint....

Érdekes módon nekem miért nincs vele semmi bajom?

Ne feledd hogy erősen használatfüggő ezen gépek élettartama!

2014. febr. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!