Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen márkájú bevontelektródá...

Milyen márkájú bevontelektródás inverteres hegesztőgépet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt állok, de nem tudom melyik márkában gondolkozzak, ez lesz az első gépem de valami jót szeretnék venni amivel lehet normálisan dolgozni.

2014. febr. 18. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
De mégis milyen kategóriában? Barkács, vagy ipari? Mekkora teljesítményűt és mennyi pénzt akarsz áldozni rá? Óriási a választék, nem egyszerű dönteni.
2014. febr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igaz, lehettem volna konkrétabb. Barkács gép kellene amit lehet 230V-ról üzemeltetni, ezek ha jól tudom 150A-nál többet nem nagyon tudnak, de nekem elég is lenne mert nem akarok vastag anyagokat hegeszteni vele.Olyan 60-70e Ft-ot szánnék rá.
2014. febr. 19. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem van 250A-os 220-as gépem is, bár az Co+MMA! :) Ennyi pénzbe már egy Jasic ARC 200-as gép is belefér és az egy jó választás lehet. Nagyon jó gépek a Stahlwerk inverterek is, de valamivel drágábbak. Olcsóbb kategóriából az Iweld Gorilláról elég jó véleményeket hallottam, lehet, hogy én is beruházok egy ilyenre csak kombiban. A lényeg, hogy csak olyat vegyél aminek van itthon szervize és előny a 2 év garancia!

[link]


[link]


[link]

2014. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezek tényleg nem rossz gépek, bekapcsolási idejük egészen jó. Na pont emiatt kértem segítséget, mert kerestem én google-el gépeket, de a normálisabbak nem nagyon voltak a találati lista elején, bele is untam a keresgélésbe gyorsan. Ezek közül a IWELD GORILLA tetszik legjobban.
2014. febr. 19. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, akkor csapjál bele, az index hegesztési fórumán egész jókat írnak róla, bár ott inkább a Co+MMA kombi gépről volt szó. Nekem Stahlwerk van, de ez már ipari gép, ennek megfelelően bírja is a strapát nagyon.
2014. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha megkapom a fizut szerintem be is ruhazok rá :) köszi a segítséget!
2014. febr. 19. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Barkács kategóriában ez a legjobb,ez erősségben drágább gépekkel vetekszik,igaz kínai termék de nem hulladékok.

Ha meg valami márkásat szeretnél akkor centroweld,esab ,Kemppy,

Ez tökéletes kis gép mert pontosan tudod állítani az ampert és sokkal erősebbek mint azok a kis 4-6 kg súlyú kis gépek.

Nekem is ilyen van csak avisban,erős és bajom még nem volt vele pedig sokat használom.

2014. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!