Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Átlátszó műgyanta? Hogyan?...

Átlátszó műgyanta? Hogyan? Konzerválás?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy bogarat konzerválni hasonló módon :

[link]

Tud ebben valaki segíteni, hogyan tegyem, és hogy honnan szerezzek hozzá ilyen anyagot?



2014. febr. 21. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán nem ide való, de én inkább lebeszélnélek erről. Talán tudod, de Magyarországon annyira megritkultak bizonyos rovarfajok is, hogy büntetendő cselekménynek számít azok elpusztítása (gyantába öntése). Természetkedvelő ilyet erkölcsileg is elítélendőnek tart.
2014. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igy igaz! A szarvasbogár védett!!!!
2014. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem élőt akar elpusztítani. Az nagy pofátlanságra vallana. Én ismerek a Balaton-felvidéken egy templomrom közelében egy szarvasbogár temetőt, hoztam is onnét pár tetemet, de ha nem baj, nem mondom meg, hogy hol, mert élő példányok is vannak ott.

Két komponensű Araldittal (elég húzós az ára), amit az Angyal utcában lehet megvenni körbe lehet önteni ilyesmiket. Persze nem egyből, hanem kettőből, mert valamelyik része szintben lenne a szélével.

2014. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nem élőre gondoltam! :) Köszönöm a válaszokat
2014. febr. 21. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!