Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kerti hintát szeretnék csináln...

Rzsz kérdése:

Kerti hintát szeretnék csinálni, esztergált rönkfából! A kérdés, hogy muszáj e szurkoznom, ha le akarom ásni a földbe, vagy mivel kezeljem le, vagy leássam e?

Figyelt kérdés

#hinta #RÖNKFA
2014. márc. 2. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Elárulnád hogy lett megesztergálva a rönkfa? Kíváncsi tettél!! Én is építettem a lányaimnak hintát+csúszda állványt, simán lekentem lazúrral és a füvön áll. Ugyan ez akácfa de szerintem felesleges leásni. A régi kerítés oszlopokat szurkozták, de ha van időd és szurkod akkor hajrá:)) De szerintem az alvázvédő is jó erre a célra csak nem kell melegíteni.
2014. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam ott amikor esztergálták,igy nem tudom..... Ez elvileg nyárfa... Valahogy igy készülhetett...: http://www.youtube.com/watch?v=U-XzGTgePiw
2014. márc. 2. 22:03
 3/8 A kérdező kommentje:
:)
2014. márc. 2. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyárfa az puhafa, nagyon hamar elkorhad, vagyis kell a szurkozás.
2014. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Kemikálnak van a Bitugél anyaga, azzal kend le a lábát.Ha leásod (márpedig le kell, mert csak úgy borulásbiztos), úgy kend le, hogy még kb. 10 cm látszódjon a Bitugél-ből a föld felett.Nem drága. 4kg kb. 3-4 ezer forint között van.
2014. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ásod le és a gyerekek felmásznak rá, felborul. Komoly baleset lehet belőle.
2014. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
...alvázvédő is jó rá???
2014. márc. 4. 23:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg jó rá, de jól itasd meg. Az sem baj, ha nem csak beissza, hanem száradás után réteget is képez a fán.
2014. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!