Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen mesteremberhez kellene...

Milyen mesteremberhez kellene fordulnom ilyen munkával?

Figyelt kérdés

Vettem egy szarvasmarha szarvból készült fogast ajándékba, de az eladó nem tájékoztatott, hogy a fogas részek kopottak, rozsdásak, ezeket szeretném valahogy kicseréltetni..szerintetek kihez fordulhatnék ilyesmivel?


[link]



2014. márc. 8. 07:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ki kellene cserélni,bár nehéz lesz ilyet találni vagy

bevinni egy szakműhelybe és rákérdezni.


[link]

2014. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Magyarán nagyon elbuktam a dolgot:( Nem is igazán értem, hogy van rögzítve amúgy, metr egy darab csavart se látok benne, csak a középső nagyobb résznél.

Köszönöm a válaszod!

2014. márc. 8. 09:18
 3/14 anonim ***** válasza:

Tutira meg vagyok győződve, hogy a kérdező nő:)

Szóval azok a bizonyos akasztók végén egy facsavar található és úgy lettek becsavarozva. Veszel egy kombinált fogót és egyenként kicsavarozod őket, elmész egy bútorkellékes üzletbe és veszel ugyanilyen vagy ezekhez hasonló akasztókat és újra becsavarozod őket. Arra vigyázz, hogy az újakon találjon a csavar méret a lyukakkal. Ha az újakon kisebb a csavar méret, fenyőfából vágsz pár tiplit és beütöd a szarvba, hogy legyen mibe becsavard az új akasztókat. Ide semmiféle szaktudás nem kell, kis kézügyesség, esetleg egy fúrógép. Remélem tudtam segíteni.

2014. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jól eltaláltad, az vagyok:) Habár olyan nő, akit ez érdekel, mármint szeretne tudni megcsinálni magától ilyesmit. Csak nincs aki megmutassa....hát..megpróbálom amit mondasz, habár nem két forintért vettem és ha véletlenül valahogy tönkreteszem, nagyon fogom magam átkozni egy jó ideig..de nagyon köszönöm a bíztató szavaid:D
2014. márc. 8. 10:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Amúgy meg tisztelem az ilyen nőket, akik ilyenbe belefognak. Ha ott laknék, biztosan segítenék, de így csak a jó tanács marad. Nem hiszem, hogy ne lenne egy férfi a közeledben, aki ezt meg tudná oldani. Azt sem szeretnéd, hogy miattam tönkretedd az agancsot, habár nem törik az olyan könnyen.
2014. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne tönkre tenni. Az előttem szóló szépen leírta.
2014. márc. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előbbi vagyok, helyesbítek: ...azt sem szeretném...
2014. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így is sokat segítettél a hozzászólásoddal. Nincs olyan férfi a környezetemben, aki értene akárcsak ilyen szinten is hozzá. De számítógépes dolgokban száz emberhez is tudok fordulni:) Nem tudom ezen sírjak vagy nevessek.Meglátjuk mi lesz belőle,majd megírom mit sikerült kihozni a dologból:)
2014. márc. 8. 10:37
 9/14 A kérdező kommentje:
Miquel: Hát remélem is, hogy nehéz tönkretenni:) A sajátoméban és a fogas érdekében is..
2014. márc. 8. 10:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mindenek előtt megpróbálnám egy rongy és némi krómtisztító (vagy folyékony súrolószer) segítségével, és némi türelemmel felpolírozni. Ha nem lesz jó, akkor még mindig lehet krómoztatni vagy cserélni, de szerintem nem csavarozva, hanem ragasztva vannak a fém részek!
2014. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!