Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ez a műanyag háló itthon...

Ez a műanyag háló itthon milyen néven fut és hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Kerestem hobbyboltban és varrósboltban, de nem tudtak segíteni. A keresztszemes hímzővásznak között volt ugyan kicsit keményebb, de nem ilyen.

Azt sem tudom milyen néven keressek rá, vagy hogy hol máshol érdeklődhetek. Tud valaki segíteni?


2014. márc. 12. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A 2. linken lévő nekem a műanyag szúnyoghálót juttatja eszembe.
2014. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy itthon találsz!

Ez a "legsűrűbb": [link]

2014. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Közben sikerült végre megtalálnom. :-)

Hímzéshez használják, de nálunk ez csak néhány webshopban kapható és elég kis választékban.

Nekem igazából nem hímzéshez, hanem textildoboz merevítéséhez kellene.

Szóval a válaszokat köszönöm, de egyik sem talált. :-)

Ettől függetlenül jó ötlet volt mindkettő, úgyhogy körülnézek szúnyogháló fronton és egy építkezős boltban is.


A második válaszolótól kérdezném, hogy szerinted az üvegszövetet tudnám használni dobozokhoz? Azért kérdezem, mert nekem erről az üveggyapot jut eszembe, ami szúr, ahogy hozzáérek egy picit. Ez nem ilyen? Vagy nem törik esetleg? Bocs, ha bénát kérdezek, de egyáltalán nem értek hozzá.

2014. márc. 12. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Ne tévesszen meg az "üvegszövet" elnevezés! Abszolút veszélytelen, sprőd hálóról van szó ami majdnem sarkosan is hajlítható, mint a kikeményített kongré anyag.

Közben ezt találtam: [link]

2014. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!