Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gyöngyfűzősök! Nincs meg...

Gyöngyfűzősök! Nincs meg valakinek ennek a halnak a mintája? Esetleg tudtok linkelni orosz gyöngyfűzős oldalakat?

Figyelt kérdés

[link]


Sehol sem találom :(

Jó orosz gyöngyfűzős oldalakat tudtok linkelni?Elég ratyikat találtam :P



2014. márc. 12. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szerencsés választás, nyolc dolcsi. Linda Richmond a tervező. 19 oldal a pdf hozzá.

[link]

(görgess lejjebb)

Mivel mostani a minta, nem lesz "feltörve" sem sehol. (De online számlát ad a hölgy, szerintem szép minta, megérhet ennyit.) Még az oroszoknál sem találtam, bár nem beszélem a nyelvet, így nem ugrottam rá minden találatra. (Bár nem tudom, mi az a Pinterest. Ott fent van. Elképzelhető, hogy a teljes minta?)

Peyote, herringbone, brick és ladder... Nem egyszerű technika. Hát... keresek még.


Orosz oldalak: nem szoktam így keresni, mindig az adott témához nézek tőlük valamit. (Speciális minta vagy érdekes technika.) Milyen témában érdekelne részletesebben?

2014. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!:)

Jó hogy vannak még itt normális emberek:DD

Leginkább állatok és medálok érdekelnek.De amit imádok azok a sárkányok *-*

Még egyszer köszönöm!!!!:)

2014. márc. 13. 07:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Te is? Kicsi a világ.

[link]

Ugyan nem orosz (észt), de a tutorial oldalak... és a munkái...

[link]

Ez orosz oldal, bár inkább csak kész dolgokat gyűjt. A legtöbbhöz nincs mintaleírás, sajnos. (Egyediek, általában nem eladásra szánt termékek.)

Medálból van egy Facebook csoport... vagy volt. Nem találom, pedig a tagja voltam egy időben. Rengeteg leírást tettek közzé, valami álomszépeket. Nem tudom, mi történt velük.

2014. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket :)

Kár hogy minta nincs hozzájuk :(

2014. márc. 15. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a medálokra és fülbevalókra vagyok rákattanva, de szépek ezek a sárkányok.
2014. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos, akkor még minta.

[link]

Magyar, és ha jól láttam, sok magyar mintát is linkel.

[link]

Az egyik kedvenc technikám, imádom. Ugyanitt sokféle más mintaleírás van még, pl.

[link]

az egyik legjobb peyote gyöngyös befedés. (Bár én a gyöngyhorgolásra esküszöm, ha golyót kell befedni, de ez lényegesen gyorsabb.)

[link]

Orosz. Azt hiszem, ez mindent elmond.

[link]

Magyar, sok peyota, medálok.

[link]

Hogy a fülbevalók se maradjanak ki.


Innen szemezgettem:

[link]

Szép válogatás, jobb, mint a legtöbb oldalon található. (Csak regisztrációhoz kötött.)

2014. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

HÁLÁM ÖRÖKKÉ ÜLDÖZNI FOG *-*


Az utolsót ismerem és regisztráltam már rá.:)

Sajnos legtöbbször ott csak képek vannak de minták nem :(

De attól még k*r*a jó oldal!!:DD

Még egyszer köszönöm <3 jó fűzögetést *o*

2014. márc. 15. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!