Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan kell pottyantós wc nek...

Hogyan kell pottyantós wc nek gödröt ásni? és mekkorát? Esetleg kép van valakinek?

Figyelt kérdés
wc, gödör, kép,

2014. márc. 15. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
szagminta nem kéne?
2014. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha zavar valami inkább ne válaszolj rá kérek
2014. márc. 16. 09:29
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdés ez mekkora időtávra kell,hányan is használják.

Kell e ezt tisztítani egy bizonyos ídő után .Én egy 200 l

es fém hordót ástam ,de azt hiszem ezt i 3/4 be vágtam.

Az alsó lemezt is kivágtam belőle ,így nem tellett fel folyadékkal,nem tudott vissza locsogni.Az oldalát nem tudták a vakondok beturkálni földel .A wc hátulját úgy kell megcsinálni,hogy könnyen lehessen tisztitani ,ha szükséges.Tehetsz le ma.hordót is ,azt szinte örökös lesz.Ha nem szűkséges akkor annak az alját sem kell kivágni .Ha mégis azt szeretnéd hogy folyadék távozzon belőle ,akkor az aljára kell fúrni pár 20-30 as lyukat.Az oldalára is 15 tösöket.Ezen már kiszivárog a lé,és soha sem fog elrohadni a földben .

2014. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


[link]



kell rá szerelni kívülről is reteszt, mert szeles ídőben kinyitja az ajtaját a szél

2014. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. márc. 16. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Apró megjegyzés. Ennek a tisztességes neve: budi
2014. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!