Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Valaki tud olyan linket...

Valaki tud olyan linket küldeni amin rajta van hogy kell gyöngyböl karkötőt fűzni ami virág mintás?

Figyelt kérdés

Ijeneket például:

- [link]

- [link]

- [link]



2014. márc. 27. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen technika? Mutattál három képet három különféléről. Vagy csak most kezded és nem tudod? Akkor javaslok egy egyszerűbbet.

[link]

A legegyszerűbb alap virágminta.

[link]

Kicsit bonyolultabb speciális gyöngyökkel.

[link]

Fejleszti a mintaolvasást, mert fordítani én sem tudnám. :) (Viszont ez nagyon kényes a gyöngyök minőségére.)

Peyote esetén én nem kezdenék mindjárt egy mintás szélűvel, de te tudod. Ha ez a minta tetszik, a képről le lehet olvasni mindent, ha bármi más, "bead peyote flower" Google keresés és válogass kedvedre. Ehhez persze ismerni kell a technikát - arról linkeljek valamit?

(Amúgy az első peyote karkötőm ilyen volt:

[link]

A minta linkje azóta nem biztos, hogy elérhető, öt éve fűztem. Francia oldalról szedtem.)

2014. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A peyote füzést nem tudom megcsinálni.. probáltam de nem sikerült. Olyanra gondoltam amit megadtam linken hogy hogy kel csinálni
2014. márc. 29. 08:36
 3/3 A kérdező kommentje:
ja de köszi
2014. márc. 29. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!