Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Duguláselhárítás pumpával?

Duguláselhárítás pumpával?

Figyelt kérdés

Hello!


Eldugult a mosogatóm, már sokadjára...

Eddig mindig meg tudtam "szerelni" és egy ideig jó volt ha pumpáltam kicsit, most viszont nem nagyon akar működni...

A szifont már szétszedtem, nem volt benne semmi.

A gond az is, hogy a mosogatónkon a túlfolyó rács elég "hülyén" van elrendezve így nem tudom rendesen betömni is meg közbe pumpálni.

Lefolyni lefolyik egy idő után szóval valahol messzebb van a baj.


2014. ápr. 16. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor már géppel kellene tisztítani.
2014. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
önts bele egy flakon ilyent [link]
2014. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor a csövekben van valahol a baj. Használj valamilyen lefolyótisztítót. Vigyázz, mert elég veszélyesek, mindenképpen tartsd be az utasításokat! Van amelyikre forró vizet kell önteni, van amelyikre pont tilos forró vizet önteni. Szóval jól olvasd el, hogy mit hogyan kell.
2014. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha beleöntesz a mosogatóba 3-4 liter forrásban levő vizet, talán már az is segít. Legtöbbször ugyanis a kisebb keresztmetszetű hideg csatorna ejtőcsövekben a zsír kiválása a csatorna falán szokta a dugulásokat okozni. A forró víz esetleg felolvasztja és lejjebb kerül, lefolyik alsóbb régiókba.
2014. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd, nem lehet, hogy a dugó aalatti részen, még a szifon előtt van neked tele malajjal?
2014. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!