Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Spiáter anyagú alkatrész...

Spiáter anyagú alkatrész elrepedt. Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Hegeszteni,forrasztani,ragasztani...kidobni???
2014. ápr. 22. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
B+ nyomdászkám! Mindhármat lehet, de érdemes? Söt ujraöntetni is lehet.
2014. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így igaz, ahogyan az első írja.
2014. ápr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alu-for nevű forrasztó anyag.

Keress rá a neten.

2014. ápr. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2k ragasztóval ragasztani.

Avival csak gányolni kehet rajta mert beég rendesen,szóval nehéz jó kötést kialakítani rajta akármit is csinálsz

Esetleg ha lemezről van szó akkor megfúrni és szegecselni.Gyakorlatilag olcsóbb ha veszel másikat vagy elviszed öntödében ahol kiöntik normális anyagból.

2014. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma 06.24!!! Nagyon köszönöm!(a többieknek is)!

Tanulság:

Ez a házi vízmű tartályát,és a szivattyút összekötő 1"-s 80 cm-s pipás gigant flexicső egyik végén lévő hollander. Elrepedt a hátulja a hollander~csavarnak,mert nagyon meghúztam! A franc gondolná,hogy nem rézből,hanem vékony falú spiáterből van(pedig nem is kínai,hanem olasz)

Vettem egy AL-300~s pálcát a hegesztéstechnikai boltban. Elvittem a fűtésszerelő haverhoz,aki még nem hallott erről,de gáz~forrasztóval pikk-pakk megcsinálta. Össze is raktam---jó lett!!!

Sörrel együtt 800 ft.-ba került---az új flexicső 3000 körül lett volna!

2014. ápr. 23. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!