Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A Columbus ruhafesték a...

A Columbus ruhafesték a mosogató kádját (nem tudom, hogy rozsdamentes acél, vagy krómozott, esetleg alumínium, de mindenesetre valami korróziónak ellenálló fém) vajon befogná-e?

Figyelt kérdés
Mert a porcelán WC-csészét igen, a kádban már meg sem merem próbálni :D
2014. ápr. 25. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az a kérdésed, hogy be tudod-e festeni az említett tárgyakat a festékkel, akkor a válasz az, hogy foltosan. Ha az a kérdés, hogy mivel tudod a festéket utána eltávolítani, akkor a válasz az, hogy hipóval.
2014. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jogos, nem volt egyértelmű a kérdés!


Az a célom, hogy a befestett ruháról több soron leöntött öblítővíz ne fogjon össze semmit sem. Mert egy adagot, az elsőt, tehát amiben még benne volt a festék a WC-be öntöttem, és tiszta barna lett az egész, alig győztem lesúrolni.

2014. ápr. 25. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Citromot önts a wc-be és pár óra múlva a belével súrold át, az kiviszi. Fém mosogatóból szeintem ciffel kijön.
2014. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Végül nem kellett varázsolni semmit, mert mint kiderült csak az a lé fogott nagyon, amiben eredetileg feloldottam a festékport. Az öblítésekből származó már nem volt vészes :)

2014. ápr. 26. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!