Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van esélyem rá hogy egy...

ROCKnROLLA__ kérdése:

Van esélyem rá hogy egy 10mm-es 4szögletű dugókulcsot 9mm-esre csiszoljak?

Figyelt kérdés
olajleeresztő csavar honda civicen 9mm-es 4szög alakú és sehol nem találok akkorát. esetleg colban mi lehet hozzá közel? 3/8? nem akarok sok pénzt költeni erre, nyomatékkulcs dárga dolog, csak váltóolajat akarok cserélni.

2014. máj. 12. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem Ugyanez volt a gondom a wagonr váltójával, köszörűvel csináltam a crova négyszög kisebbítését, sikerült.
2014. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
[link] erről lenne szó... szerintetek ez mennyire munkálható anyagból van?
2014. máj. 12. 14:18
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2014. máj. 12. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó lesz, csak tolómérővel mérve köszörüld pontos méretre mert ha kisebbre sikerül és megfordul a csavarfejben a kulcs akkor baszhatod.
2014. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi az egész. Flexel v köszörűn 1perc. Csak a 2egymás melletti oldalt köszörüld meg 1-1 mm-et. De ha 2-2mm-t sikerül akkor sincs semmi. Mert ahhoz hogy megforduljon nagyon el kell köszörülni.
2014. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sima villás kulccsal nem megy?
2014. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Belső kulcsnyílású a csavar.
2014. máj. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül is megoldottam ezt a problemat, 1mm-es sarokvasbol vagtam kiegedzitest a 8mm-eshez, viszont a betolto nyilast az istennek nem tudtam kinyitni, 17es villaskulcsal, feszegettem kalapaltam, melrgitettem, wd40eztem de meg sem mozdult:(
2014. máj. 13. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!