Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért van az hogy 10 ből 9...

Md1116 kérdése:

Miért van az hogy 10 ből 9 szakember bele. Ik a munkájába mármint csőszerelő és trehány munkát végeznek?

Figyelt kérdés
felrakták a gázcsövet ezt a flexibilist,erre olyan rövid hogy nem tudom a tűzhelyet visszatolni,akkor a következő akit hívtam szivárgással itt hagyta mert mondván úgysem szivárog,aztán utána hivtam egy harmadikat aki mindent megcsinált nem is szivárgott nem is volt a cső rövid,csak éppen lelazult a golyóscsap amikor elfordítottam,aztán a vízszerelő egy használt kerámiabetétet rakott a csapba most meg folyik 2 hónap után orrán száján,aztán 2 hétre rá az öblitőszelep beszart a wc be és úgy vette ki az új szerelő hogy letörte a műanyagot ami tartotta,valaki megmagyarázná hogy kit érdemes híni ha baj van mert így vagy elázik a lakás vagy kigyullad egyszer
2014. jún. 2. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Két oka van. Az első megtehetik, mert tele vannak munkával így nem gáz nekik ha nem hívják legközelebb ilyen picslicsáré kis munkára.(magára valamit adó szakmunkás nem ad ki akeze alól ilyen munkát) Második itthon nagyon elfajult a szakképzés mindenki diplomát akar és ezáltal kopik ki a szakmunkás ember, és két hetes okj képzéssel akarják pótolni amit egy szakmunkásnak három, négy évig tanítottak. Szóval akiket szakemberként hívogatsz (és mások is) 70-80% a kókler mekkmester.
2014. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak megtehetném hogy feljelentem mert szivárog a gáz aztán elgondolkodna egy kettő,de nem tettem meg mert majd egyszer valaki úgyis elrendezi ezt helyettem
2014. jún. 2. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
A jó szakikat külföldön is szivesen foglalkoztatják, otthon javarészt csak ilyenek maradtak.
2014. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!