Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lakatos Kelet-Pesten kicsi,...

Lakatos Kelet-Pesten kicsi, egyedi munkára?

Figyelt kérdés

Szükségem van egy 2-3 mm vastag, 60x40 cm-es méretű, köszörült szélű, polírozott saválló lemezre. Hol van Budapesten olyan lakatos, aki hajlandó ezt a kis munkát elvállalni, és nem kell megvennem az anyagból egy 2 m2-es táblát?


Miért nincsenek ma kis műhelyek, ahová az utcáról be lehet menni, minden van, és mindent megcsinálnak azonnal? Az utolsó csak költői kérdés :)



2014. jún. 6. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2014. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a lakatos címszó alatt véletlenszerűen kidobott találatokra gondoltam, de viccnek jó volt. Egyébként az első 50 találat zárnyitásra vonatkozik, aminek kb. annyi köze van a valódi lakatosmesterséghez, mint a sminktetoválásnak a szemsebészethez.
2014. jún. 8. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki tud zárazni az valószínű szerszámlakatos szakmát tanult szerintem.Tudom hogy külön szakma,de ha olyan a munka akkor Ők is megtudják szerintem csinálni.
2014. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerteágazónak éppen nem nevezhető ismereteim szerint a zárnyitók inkább a betörésiparban szerezték tapasztalataikat, mint iskolában.
2014. jún. 10. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!