Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mire jó egy ilyen gép?

Mire jó egy ilyen gép?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 9. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem olvasod el az oldalt? Ott van a kép mellett/alatt: leírás, képek, kiemelt jellemzők, stb.
2014. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kösz a semmit.

Valaki esetleg aki válaszolni is tud?

2014. jún. 9. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy akkus gravírozó gép. Mire jó ? hát ki mire használja. Itt írja hogy üveghez is jó.Pl autók üvegébe belegravírozod a rendszámot így talán nem szivesen lopják el. Mert ki kell az üvegeket cserélni ha egyben adják el. Ha darabokban szeretnék eladni az üveget nem tudják pénzé tenni.
2014. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az autóüveg világos! Nekem gyárilag az alvázszám van minden üvegbe belegravírozva.


Szóval akkor ezek a dremel (akár akkus, akár vezetékes) "multifunkciós szerszámok" gravírozásra jók... Akkor ilyenre azt hiszem nincs szükségem.

Néztem hogy adnak hozzá fúrótartozékokat is, de nem tudtam ez mért jobb mint egy akkus fúró/csavarozó.

2014. jún. 10. 08:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha elsőre "nem fog meg" a gép,akkor tényleg nincs rá szükséged!

Ez inkább otthon modellező,"kicsiben gondolkodó" embereknek való szerszám.

Csak gondolj bele, mi mindent lehet egy ilyennel csinálni annak,aki pl.egy 50~80 cm-s 3árbócos vitorlás makettet csinál otthon.

2014. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, ez igaz...


Csak azért jutott eszembe a kérdés, mert az egyik pontgyűjtögetős akcióban ilyet lehet venni kedvezményesen. Valami 50%-os kedvezménnyel hirdetik, ami a valóságban 2-3eFt kedvezmény ahhoz képest mintha besétálnék a boltban és megvenném.

A többi cuccra amit hirdetnek tuti, hogy nincs szükségem, ez lett volna még kérdőjeles.

De szerintem ez sem kell nekem, úgyhogy kihagyom.

2014. jún. 10. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!