Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Próbált már valaki háti...

Próbált már valaki háti permetezőt beltéri falfesték felvitelére?

Figyelt kérdés
Ha ki lehetne vele fújni, csendben, létrázás nélkül, szerintem időben is takarékosan lehetne vele festeni, mert nem kell állandóan töltögetni a tartályt.

2014. jún. 11. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak nagy terekben és a nyílászárók, padló berakása előtt működik pl. egy raktár építésekor, lépcsőházakban. Lakásban a beragasztás és a takarítás több időt és pénzt vesz el mintha teddiznéd, ráadásul kevésbé egyenletes. A kapcsolók, radiátorok környéke meg rémálom lenne. Ha meg eldugul, csúnyán szór, 20 percenként szét kéne szedni szűrés mellett is. Mivel nem vagyok az ellenséged, ezért nem ajánlom.
2014. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm a külső falat fújta le diszperzittel. Elég jól sikerült, de a permetező utána tönkrement. A dugattyúnál volt vele probléma. Nem tudom, hogy egyébként is tönkre tette-e volna, vagy csak rosszul mosta el és az vágta tönkre. Mondjuk a permetező vagy 20 éves volt.
2014. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Az elsőnek igaza van, hogy beltérre én sem ajánlom. Kompresszorral fújtam tegnap lazúrt kint a kerti faházra, tökéletesen pontosan nem lehet vele szórni. Sok takarítási munka lenne vele belső térben. Nekem nem volt dugulás, de nem is permetezővel szórtam.
2014. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy "festőművész" így festette a szobámat, de az egész lakás festékben úszott. Soha többé!
2014. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak kóklerek használják lakásban akik valaholláttak hasonlót. Esetleg egy putrihoz alkalmas, ahol a kosz és a mocsok nem mérvadó. Ablak mellett mi lenne? Úszna a diszperzitben, mert a szóró közelről rengetehet tez rá koncentráltan, távolról (40-60 cm) meg a falra csak a fele megy a festéknek, ráadásul a negyede meg akkor is az ablakta megy, ha 50 centire vagy tőle a fejjel. Nagyon felejtős. Sok szórófej karikákat fúj! Középen szinte semmi anyag csak egy kör mentén. Így nehéz egyenletesen fújni. A fáknál ez nem lényeg, de ahol az ember lakik, ott talán jobb ha nem hiányokat és megfolyásokat lát a falon.
2014. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ígérem, többet nem írok mobillal.
2014. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm, akkor nem eröltetem.
2014. jún. 12. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!