Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Panel lakásba futó gázcsőnek...

Md1116 kérdése:

Panel lakásba futó gázcsőnek lehet e baja?

Figyelt kérdés
a minap a gázszerelő feltette a golyóscsapot a lejövő ágra,a fő gázcső,kb 4-5 cm átmérőjű ami végigfut a padlótól a mennyezetig meghajlott oldal irányba szó szerint mikor ráhúzta a csapot a lejövő ágra,néztem egy minimális mozgása van a csőnek,de azt csodáltam hogy a hegesztés vagy a cső maga nem repedt vagy tört el,kb egy 3-4 cm-rt meghajlott aztán most nem tudom hogy ugy marad vagy visszaállt e a helyére,de aggaszt a dolog hogy most ebből mi fog következni.
2014. jún. 11. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívj egy másik szerelőt és nézessed meg, mielőtt felrobban az egész ház!!
2014. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te.......md1116 !

Már vagy a 20 kérdést tettél fel 1 hónap alatt ..mindenféle műszaki jellegűt..,de leg-igazából mindig valami baromságot kérdezel.

Jól fizetnek érte..,vagy mi van ??

2014. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
felújításból adódóan teszem fel a kérdéseket,mert itt választ kapok rájuk,és én nem értek hozzá ha valaki bal...sz
2014. jún. 11. 20:42
 4/4 A kérdező kommentje:
nem fizet ezért senki csak gondoltam megkérdezem mit látok jól mit nem,nem vagyok ezekben tapasztalt sajnálom
2014. jún. 11. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!