Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van ötletetek cipőspolchoz?...

Van ötletetek cipőspolchoz? LENNT.

Figyelt kérdés
Szeretnék egy cipőspolcot, kb. 6 darab cipő kellene ráférjen, a fal mellé állitanám a padlóra, mert unom, hogy a szüleim szobájában tartom a cipőimet. Nem szeretném fából késziteni. Kb. 2 polc legyen rajta; és legyen formája, legyen szép, de ne túl diszes. Otthon szeretném elkésziteni. Van ötletetek? Előre is köszönöm. 12,5/L

#elkészítés #cipőspolc
2014. júl. 7. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
PVC csöveket vágjál le méretre, és ragaszd őket össze.
2014. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudok olyant szerezni.
2014. júl. 7. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 12 évesen nem nagyon tudsz normálisat csinálni, mert kezdjük ott, hogy a hozzávaló szerszámokat egy épeszű felnőtt sem adja még a kezedbe. (Pl. dekopír fűrész meg ilyenek, ha egyáltalán van olyanotok) A házibarkács jól hangzik, de kb. minden esetben egy csomó minden kell hozzá.


Szóval inkább más tároló megoldást kell kitalálni, ami nem bútorgyártás lenne.


Pl. legegyszerűbb a dobozukban tartani őket, esetleg ráragaszthatod a fényképüket, hogy tudd melyik van benne:


[link]


vagy ez a szebb verzió, egyforma dobozokat veszel, vagy bevonod őket valamilyen papírral, ragasztasz rá szalagot vagy valamit díszítésnek, ha akarsz, úgy ráragasztani/ráakasztani a cipők képét, ez sokkal jobban mutat:


[link]



vagy ez is egy megoldás, bár inkább magassarkúknak jó csak:


[link]


A pvc csöves válaszoló erre gondolt szerintem:


[link]


ilyet barkácsboltban lehet kapni, nem drága szerintem, apukádat megkérdezheted tud-e segíteni megcsinálni, venni valahol, ha te nem tudod hol lehet. Biztos felétek is építkeznek ott márpedig kell ilyen cső, úgyhogy lehetetlen, hogy ne tudj szerezni valahogy, másnem felnőtt segítségével a szomszéd városban.


Könyves polcot is kinevezhetsz cipős polcnak, bár ez is inkább a feltűnően divatos stb. magassarkúkkal mutat jól szerintem, mint valami divat kiállítás vagy ilyesmi:


[link]


A másik lehetőség még az is lehet, hogy szerzel egy ilyet, az igazi gagyi, olcsó, piacos béna polcot, ami 20 éve mindenkinek volt:

[link]


[link]


És veszel hozzá festék boltban vagy barkács áruházban valami vagány pink, vagy türkiz fújós festéket és lefújod valami tuti színre, amit szeretsz és már mindjárt nem is lesz annyira gáz. Ennek az a legnagyobb előnye, hogy egy ilyen polc többnyire kétezer forint alatt van, szóval tök olcsó, de az is lehet, hgoy valakinél még akad is egy a padláson, pincében, vagy kamrában, sufniban. De ha ingyen nem is találsz, akkor is addig is tarthatod rajta, míg nem veszel festéket hozzá, ha nincs rá egyszerre pénzed. Ha nem tervezed rátenni a koszos, vizes cipőket, akkor azt is megcsinálhatod, hogy a polc méretére való kartont vágsz és azt bevonod valami olyan csomagoló papírral ami neked tetszik. Az + a szép színre lefújt váz szerintem még egész csajos is lehet és tényleg olcsó, meg te csinálod és el sem lehet rontani.

2014. júl. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és a mintás polc bélést akármikor két háromszáz forintért cserélheted, ha más kedved van és más papírból akarod megcsinálni.
2014. júl. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bátyámmal csinálnám.. 17 éves.
2014. júl. 8. 12:21
 6/6 A kérdező kommentje:
de köszönöm az ötleteket.
2014. júl. 8. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!