Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Platina színű festék?

Platina színű festék?

Figyelt kérdés

Segítségre van szükségem

Mi a különbség az ezüst és a platina színe között?

Fontos lenne, hog tudjak szerezni platina színű festéksprayt. Hol lehet kavartatni, mivel nem találtam platina színűt. Mi a platina színkódja?

Minden segítség jól jönne, köszönöm!


2014. júl. 16. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb olyan relatív kérdés laikus körökben mint az egérszürke vagy az olajzöld. Nekem olyat senki ne mondjon, hogy a sárgarezet és az aranyat ránézésre a színéről megkülönbözteti. Van egy spanyol cég, ami nagyon finom szemcsés műanyag festékeket készít és van egy német amelyik nitrós alapon gyárt fémszínű festékeket. Utóbbit képkeretek lefestéséhez használják. Fújósat nem tudok.
2014. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nos, igen de azt remélemmmegkaphatom a választ a kérdésemre, pl, hogy megkapható az ezüst színbe való fehér keverésével, stb. Gyakorlatilag nekem is egy fa alkotás bevonására kell, és az se számít ha senki nem lát majd különbséget az ezüsttel, de ennek tényleg platina színűnek kell lennie. Ment a plussz
2014. júl. 16. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!