Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » S. O. S. Csatornabekötés...

S. O. S. Csatornabekötés családi házba. Elértem a csonkot a kert sarkában. A csonkon a zárófedő az menetes (tehát tekerjem), vagy csak le kell húzni?

Figyelt kérdés
Egyébként sokkal nagyobb átmérőjű, mint a csat.vezeték (ami kicsivel több 10 centinél). Hogyan tudom összeilleszteni a kettőt? Nagy munkával most már itt tartok. Fel kellene tenni a pontot az i -re
2014. aug. 10. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő csatlakozóelem/közdarab birtokában inkább... Addig felesleges megbontani.
2014. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*onnan meg ugye egyértelmű hogyan szereled össze...
2014. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezek szerint a 110 -es átmérőjű csőhöz kell egy külön csatlakozó elem - mert a kert sarkában levő csőcsonk külső átmérője olyan 200 mm körüli. Abban bíztam, hogy a fedőt levéve 110 - hez megfelelő lyukat találok - de ezek szerint tévedtem.
2014. aug. 10. 18:50
 4/6 A kérdező kommentje:
A praktikeres árukínálatban nem találtam olyan csatlakozó elemet, aminek az egyik fele 200 körüli, a mások meg 110 -es.
2014. aug. 10. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A fedél nem menetes, csak le kell húzni.


Ne a barkácsáruházakban keresgélj, hanem menj be a legközelebbi szerelvényboltba a pontos méretekkel!

A szabványos méretek ebben a méret tartományban: 160, 200, 250 mm. Neked bizonyára 200/110-es PVC KGE szűkítőre van szükséged, meg némi ragasztóra, és egy gáz forrasztó lámpára.

Bár talán ilyen méretű szűkítő nincs is, csak 200/160, és aztán még egyszer le kell szűkíteni 160/110-zel...

De ezt majd a szerelvényboltban megmondják.


[link]

[link]

2014. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!!!
2014. aug. 10. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!