Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gyerekszobába szeretnék falra...

Gyerekszobába szeretnék falra festeni magam. Disperzites a fal halványzöld, temperával lehet rá festeni? Vagy mivel ami nem drága és fenn is marad, nem pörög le?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Jót nevettem akkor ha magadat akarod festeni a falra, tarts tükröt, hogy lásd magad.
2010. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

temperáról nem tudok nyilatkozni, azonban egy ismerősöm pasztell krétával rajzolt, és szép lett, meg is maradt.

Kérdés csak az, h ha majd át akarja festetni a falat, mennyire fogja takarni a mintát.

2010. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A tempera nem jó, mert lejön. Ha kipróbálod mikor már megszárad a papíron és végighúzod a kezed tisztára olyan lesz. Én a falra diszperzeit színezővel festettem. Azzal amit olyan kis tégelyekbe lehet kapni 500-600 Ft/db áron.

A pasztelkrétát amit itt mondtak nem használtam még, de árnyékolni biztos szebben lehet vele. Csakhogy zsíros, tehát ha festeni akarsz szinte biztos, hogy le kell kaparni a falat.

2010. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Temperát kevered el tojásfehérjével. Fénye lesz és nem maszatolódik. Később azért bő vízzel lejön.
2010. febr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Trilak színezővel, különböző kiszerelésben kapható.
2010. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!