Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tudvalaki egy ojan anyagot...

Tudvalaki egy ojan anyagot mondani ami kb 2 cm vastag és rugalmas marad?

Figyelt kérdés
a lényeg az hogy a csajom meg kért készitsek neki kispárnát a melhasomrol mintázva ehez kellene nekem valami rugalmas gumi önthetö? tud valaki valami tippet?
2014. szept. 19. 05:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"ojat" nem, "ehez" én kevés vagyok, de ha a csajod "meg kért", hogy a "melhasodrol" mintázva "készits" neki valamit, akkor ez persze egy fontos kérdés...

Te IQ-bajnok...

2014. szept. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég fura kívánságai vannak a csajodnak. Először gipszmintát kellene készíteni, aztán azt kiönteni, vagy fröccsönteni. Egy műanyagos kisiparost kérdezz meg, vállalja-e. Megjegyzem egy öntőminta baromi sokba kerül.
2014. szept. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 cm-es a mellkasod?

:D


Egyébként fél óra alatt elkészíthető egy gipszminta, amibe többek között akár ballisztikai zselét is önthetsz, ami lényegében rugalmas, bár kissé nehéz.

2014. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kell 1 vödör víz amiben feloldod a Magyar helyesírás szabályai könyvet(miután elolvastad) a papír pépet a deltás felső testedre kened, majd hagyod megszilárdulni.

Veszel pár tubus szilikont(FBS) telenyomod hagyod vulkanizálódni, miközben varrsz 1 csinos kis cihát(rózsaszínt) majd átadod! De ha véletlen műbré kellene a bringának ugyanez az eljárás ciha nélkül és persze borotváld le a lompost!

2014. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!