Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit ajánlotok fa ragasztáshoz?

Mit ajánlotok fa ragasztáshoz?

Figyelt kérdés
Egy szekrény polcait szeretném rekeszekre, pakkokra felosztani. Osb lapra gondoltam. Ugye jól tudom, hogy Baumax és társai helyén még méretre is vágják?

2014. okt. 1. 17:36
 1/4 supra01 ***** válasza:

Szia! Szerintem jól tudod, de ha nem akkor egy lapszabászaton vágnak neked olyat, amilyet csak akarsz.

Miért OSB? Ha csak a szekrénybe akarod válaszfalnak, akkor olcsóbb is megteszi szerintem, pl, laináltos faforgácslap, és azt meg minimum meg kellene csavarozni, csak a ragasztást magában nem javaslom!

2014. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából csak az osb jutott az eszembe, de persze tökéletes a laminált faforgácslap is, sőt ha tudsz még olcsóbbat az még jobb. Igazából se a minőségnek, se a kinézetnek nincs semmi jelentősége, szóval az nem számít. Még terhelésre sem lesz kitéve, jó formán üres lesz, szóval erősnek sem kell lenni. Azért ragasztásra gondoltam, mert láttam hasonló bútordarabot és ott sem volt, se fúrva, se csavarozva.
2014. okt. 1. 19:50
 3/4 supra01 ***** válasza:
Lehet nyers forgácslapot is kapni, esetleg nem is kell a 19 mm vastag, elég lehet neked akár a 12 mm is.
2014. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen bőven elég a 12 is. Köszönöm szépen! Nyomtam a zöld kezeket.
2014. okt. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!