Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hidrofor nyomáskapcsoló?

Hidrofor nyomáskapcsoló?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fel lett újítva a hidrofor motorja és új nyomáskapcsoló lett rakva. 1 hétig jól működött, de most azt csinálja, mintha nem is lenne a nyomáskapcsoló. Ha áram alá van helyezve, akkor folyamatosan megy, nem kapcsol magától. Viszont, ha lemegyek és ráütök egyet a nyomáskapcsolóra, akkor kikapcsol, majd ha lemegy a nyomás, bekapcsol, de nem kapcsol ki, csak ha ráütök kézzel egyet óvatosan. Olyan mintha felakadt volna valami és beragadt. Mi lehet a gond?

2014. okt. 23. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Feszül valahol. Én is így jártam 4 éve,amikor az első házi vízművemet beszereltem.

Először vedd le a burkolatot róla,úgy próbáld. De szerintem mikor a vezetékeket kötötted vissza,akkor nagyon erősen nyomtad a csavarhúzóval,ott a bibi.

Nem egy erős anyagból van szerintem.

Én szétszedném,és megnézném,hogy az érintkezők párhuzamosak-e egymással,pontosan szemben vannak-e,és be vannak-e égve.

2014. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy egy hétig miért működött jól.
2014. okt. 24. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Messze nem biztos,de...én arra tippelek,hogy-mivel nem pontosan szemben,és párhutamosan vannak az érintkezők,-eddigre "égtek be".
2014. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!